forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Pastile slabit (http://forum.slabute.ro/pastile-slabit/)
-   -   Super Slim (http://forum.slabute.ro/pastile-slabit/super-slim-466.html)

andreyutza 07 mai 2009 19:45:12

Re: Super Slim
 
http://farm4.static.flickr.com/3310/...17b4e43e_o.jpg

miha 12 mai 2009 22:44:50

Re: Super Slim
 
buna andreyutza!!!

ieri am vb k verisoara mea si a zis ca le a comandat pe net ...cele la 50 ron sa incerce si cu plata curierului ..te duce in jur de 60-70 Ron.

sper sa i foloseasca ...daca va da rezultate l aea poate incerc si eu ...

miha 12 mai 2009 22:46:02

Re: Super Slim
 
oricum a zis ca a mai citit pe forumuri pe net si la unele persoane sau simtit rau ...altele nu au avut nimic !!!asta depinde de organism!!!

andreyutza 12 mai 2009 23:18:45

Re: Super Slim
 
buna miha! :-*
ce sa zic..eu ii recomand sa incerce sa vada cum se simte...daca nu se va simti bine de la ele sa aia 1 la 2 zile :)

miha 13 mai 2009 07:59:55

Re: Super Slim
 
Citat:

Anterior postat de andreyutza (Post 6623)
buna miha! :-*
ce sa zic..eu ii recomand sa incerce sa vada cum se simte...daca nu se va simti bine de la ele sa aia 1 la 2 zile :)

ms andreyutza!!! o sa i transmit!!!

miha 13 mai 2009 08:01:35

Re: Super Slim
 
Citat:

Anterior postat de andreyutza (Post 6624)
eu nu mai iau acum....doar ma mentin...nu m-am ingrasat desi mananc normal...sa vad ce o sa fie de aici inainte...posibil sa incep sa le reiau dar asta cam peste 2 luni :D

foarte bine andreyutza!!! multa bafta in lupta ce va urma !!!! eu am fost putin bolnavioara ...saptamana trecuta si am mancat numai lucruri interzise ...si azi de dimineata ...am observaat ca am cu 3 kg mai mult la cantar ...dar de azi am inceput iar regimul ...
nu mai trisez cu nimic !!!!

Shorty 13 mai 2009 11:35:42

Re: Super Slim
 
Multumim andreyutza de informatii,

Am tot auzit de pastilele astea dar...nu m-am interesat niciodata ce sunt si ce fac...eram curioasa daca tu ai slabit 23 de kg cu ajutorul lor?

Nu intentionez sa le cumpar ...si daca as vrea momentan stau prost cu monetarul dar imi place sa tin ochii "larg" deschisi ...nu se stie niciodata ce imi trece prin cap...si cred ca mai bine mi-ar fi cu niste pastile aproape naturale decat cu reductilul pe care il tin in dulap :D

Shorty 13 mai 2009 11:37:44

Re: Super Slim
 
Citat:

Anterior postat de miha (Post 6610)
buna andreyutza!!!

ieri am vb k verisoara mea si a zis ca le a comandat pe net ...cele la 50 ron sa incerce si cu plata curierului ..te duce in jur de 60-70 Ron.

sper sa i foloseasca ...daca va da rezultate l aea poate incerc si eu ...

Miha sa ne spui si noua experienta verisoarei cu pastilele astea...ca deja m-ati facut curioasa :D

miha 13 mai 2009 13:35:57

Re: Super Slim
 
Citat:

Anterior postat de Shorty (Post 6654)
Multumim andreyutza de informatii,

Am tot auzit de pastilele astea dar...nu m-am interesat niciodata ce sunt si ce fac...eram curioasa daca tu ai slabit 23 de kg cu ajutorul lor?

Nu intentionez sa le cumpar ...si daca as vrea momentan stau prost cu monetarul dar imi place sa tin ochii "larg" deschisi ...nu se stie niciodata ce imi trece prin cap...si cred ca mai bine mi-ar fi cu niste pastile aproape naturale decat cu reductilul pe care il tin in dulap :D

shorty, o sa ti raspund eu la intrebarea pe care i ai adresato andreyutzei !!!!

ea a slabit la inceput cu reductil ...parca primele 10 kg si dupa aceea a facut o pauza la pastile (adica o perioada de mentinere ..) dupa care a luat aceste pastile si a mai slabit 7 kg in 2 luni ...

daca am gresit ceva ....o sa ne corecteze andreyutza!!!

miha 13 mai 2009 13:40:01

Re: Super Slim
 
Citat:

Anterior postat de Shorty (Post 6655)
Miha sa ne spui si noua experienta verisoarei cu pastilele astea...ca deja m-ati facut curioasa :D

cat despre verisoara mea ...o sa va tin la curent ...

a inceput de ieri ...si a luat prima pastiluta dupa amiaza pt ca atunci a primit coletul...
a mai luat una de dimineata ...a zis ca le ia la ora fixa ...9 de dimineata.

a zis ca e putin balota dar a si a luat ceai de la plafar ...dala pt "colacei la bebelusi" adica combate balonarea ...in rest a zis ca nu are nici un simtom ...doar ca nu are pofta de mancare mai deloc!!!


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:49:24.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO