View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 03 feb 2013, 03:18:39
SummerLove's Avatar
SummerLove SummerLove este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 27 ian 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 33
Dieta: Momentan niciuna
Date: 158cm, 66kg
Mesaje: 6
Aprecieri acordate: 5
Am fost apreciat(a) de 3 ori in 2 mesaje
Cool Slabuta noua la orizont ^_^

Hello hello...


Si eu sunt o "fericita" cu ceva bune kg in plus, pana acum nu am incercat prin nicio metoda disperata sa scap de ele, dar a cam venit vremea... sincer m-am saturat sa nu incap in hainele care imi plac, alea sunt fabricate in general doar pe marimi mici

So.. it's time to change things... Cam o saptamana mananc sanatos, cel putin asa cred eu Ideea e ca am primit o invitatie gratuita la o evaluare de nutritie de la Herbalife, atunci am deschis mai bine ochii si am realizat ca eu pe bune, am de slabit 20 si ceva de kg Nu o sa ma apuc de luat pastile si nici shake-uri ( asa cum am primit recomandare ), o sa incerc sa le dau jos asa cum trebuie, fara sa o iau pe scurtatura.

Ieri mi-am achizitionat un voucher la street dance, cred ca e o metoda buna de a face miscare, miercuri o sa ma duc la prima sedinta de dans, can't wait!! Mai ales pentru ca imi place sa dansez

Dar acum trebuie sa ma apuc de o dieta si nu stiu care, am auzit ca da rezultate dieta Dukan.. Ideea e ca sunt studenta si nu am unde sa gatesc, asa ca imi trebuie o dieta care sa aiba meniuri simple si usor de procurat.. Aveti ceva propuneri?
SummerLove, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui SummerLove:
miris (03 feb 2013), Zoe (03 feb 2013)