View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 30 aug 2009, 21:20:49
piersicutapufoasa's Avatar
piersicutapufoasa piersicutapufoasa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 25 aug 2009
Locaţie: bucuresti, Romania
Dieta: 1300-1600 calorii/zi
Date: 173cm, 59kg
Mesaje: 10
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Question liposuctie virtuala!

>:d<buna tuturor!ma numesc flori ,sunt o proaspata mamica care vrea cu disperare sa scape de burtica !dupa ce am nascut am reusit de la 77 kg sa ajung la 57 cat am acum !problema mea nu este greutatea ci masura taliei mele care este de 89 cm si nu vrea sa scada!!!!!!!!!!!!!!!!!restul corpului arata foarte bine dar burtica talia parca face parte din alt trup!!!!!am tot cautat in disperare informatii despre cele mai bune solutii pentru problema ma si pana acum doar liposuctia virtuala pare promitatoare(dieta nu ma ajutat si prea multe abdomene nu pot face ca am nascut prin cezariana!)intrebarea mea este daca a incercat cineva acest aparat si daca da ,ce rezultate a avut si c-am cat a costat!va multumesc!!pupici
piersicutapufoasa, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2291 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1774 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 2033 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat