Subiect: Jurnal andra19
View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 30 aug 2010, 17:05:37
andra19's Avatar
andra19 andra19 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 08 aug 2010
Locaţie: suceava, Romania
Vârsta: 32
Dieta: hipocalorica
Date: 167cm, 58kg
Mesaje: 76
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Jurnal andra19

buna fetelor.. in 2 sapt de dieta hipocalorica si sport am dat jos 2kg ..pe care in 2 zile le-am pus inapoi mancand dulciuri paine.. de azi vreau sa slabesc cele 8 kg pe care mi le-am propus .. nu am destula ambitie si ma doare cand vad ca munca mea de zilee intregi s-a stricat in 2 zile.. si am zis ca de azi pun stop .. prietenul meu se intoarce din strainatate in 20 de zile cum sa fac sa dau jos makr 5kilograme pana vine? imi dati sfaturi?
azi am mankt :la9: 1bol lapte cu cereale de cioco, 12- 1 mar, 13 -pepene rosu , la 14jum - supa de legume si am dat`o in bara cu o placinta de mere la 16 si nu stiu de ce a trebuit sa mai mananc si 3 felii de papara(paine prajita cu ou) acum e 6 de la 4 ma simt plina , tot zic ca renunt la dulce si paine si fix asta mananc am sa fac bicicleta mai pe la 8 dupa ce imi trece senzatia de balonare.. vreo 15min .nijte abdomene ,gantere pt brate si cam atat, am un aparat de masaj care vibreaza ft tare gen relax and tone oare ajuta la ceva? pupici ajutati-ma sa slabesc