View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 10 nov 2010, 16:11:30
micutza1's Avatar
micutza1 micutza1 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 oct 2010
Locaţie: Atena, Grecia
Dieta: Dieta personalizata si mult sport !
Date: 160cm, 66kg
Mesaje: 489
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Ce va face sa va simtiti sexy?

Astazi ma simt extraordinar ! De ce ? Au trecut 3 saptamani de cand am inceput stilul de viata sanatos ... am pierdut 6 kg .... si imi place ce vad in oglinda !!! Munca da roade ! Sportul ,,, autosugestia ... mancarica sanatoasa au facut pana si celulita sa tremure de frica si sa o cam ia la sanatoasa ! Ha ha ha ! Si nu ma las pana nu o gonesc cam pe toata ( mai pastrez si pentru amintire ) haha.
Mai devreme am facut ceva ce ma face mereu sa ma simt sexxy si femeie -- am fost la cumparat de lenjerie intima hi hi hi . Rosu negru alb , dantela , matase .. doamneee parca intrasem in paradis ! Si incep si cumpar ... si cumpar si cumpar ... ajung acasa si incep sa probez - mi-au dat lacrimile cand am vazut cat de bine si sexxy stau pe mine bikinei si boxeri dantelati, rochitele scurte si catifelate .. ma simt mai bine ca niciodata ! Abia astept sa ajung la capatul luptei cu kg ... ma simt din ce in ce mai mandra de mine .. si si de slabutele de aici care prin ambitie si munca ajung incet incet la implinirea unui vis !
PE voi ce va face sa va simtiti sexxy ? Frumoase ? Increzatoare ?
Imbratiseri!
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...pune-7013.html
crede in tine ... iubeste-te ... incurajaza-te ... fi mandra ... ceilalti te pot abandona, insa TU trebuie sa lupti mereu pentru TINE ... pentru cea ce vrei!!!
Răspuns cu citat