View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 22 feb 2011, 23:27:11
Alexandra Andreea's Avatar
Alexandra Andreea Alexandra Andreea este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 06 feb 2011
Locaţie: Galati, Romania
Vârsta: 32
Dieta: In cautarea echilibrului! (Montignac personalizat)
Date: 170cm, 57kg
Mesaje: 2.637
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Talking Fara inhibitii!!!

Buna slabutelor!! Am avut curajul sa deschid acest subiect pentru ca stiu cat este de greu sa primesti un sfat dezinteresat in zilele noastre!!! Toate ducem cate o lupta..unele cu kilogramele in plus, altele cu cele in minus...dar cred k cea mai dura lupta este cu noi insine! As vrea sa ne cunoastem mai bine si sa ne ajutam cum putem, pentru ca tot ce facem este spre binele nostru! Am pus acest titlu pentru ca mi-as dori foarte mult sa deschidem orice subiect posibil...fara inhibitii!! Considerati-o mai mult ca o provocare!! Ce ziceti? Si ca sa va ajut...voi pune eu prima intrebare : " De cate ori v-ati gandit ca ati vrea sa slabiti pentu persoana iubita, doar ca sa va vada cu alti ochi? " Restul depinde de voi!
Alexandra Andreea, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2266 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1749 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1492 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat