View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 16 mar 2011, 15:04:26
ankyshor's Avatar
ankyshor ankyshor este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 32
Dieta: not sure
Date: 160cm, 87kg
Mesaje: 13
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Anky-I really need this

buna fetelor!!! m-am invartit un pic pe aici si imi doresc foarte mult sa ma integrez si eu in aceasta comunitate. despre mine ce sa zic...incerc de foarte mult timp sa slabesc. am si reusit de cateva ori, la un momentdat devenind piele si os. cu toate astea eu inca ma vedeam grasa si uite asa am dat in anorexie ...apoi au venit problemele, spital, ulcer, spasmofilie...si asa am reusit sa-mi dereglez metabolismul urat de tot... pentru a-mi reveni a fost nevoie sa iau pumni de pastile, cu toate ca am ramas cu semne. ce sa mai zic...dupa toate astea...m-am ingrasat imediat...tot ce mancam, se punea...mai ales ca acasa ai mei ma indopau x(...si mai luam si pastile care ma ajutau in asta... (la ingrasat) ... acum nu vreau sa incep iar diete , pentru ca nu reusesc sa le mai duc la sfarsit... nu imi plac dulciurile, cu asta nu am probleme... dar imi place foarte mult carnea , orezul si salatele... da...si de lactate nu mai zic...in special branzica ...as vrea sa dau jos 10 kg. ca sport , merg mult pe jos si dansez si as vrea sa merg la sala, dar e mai greu cu banii acum. ce sfaturi imi puteti da ? va pup si bafta la toate ! :*
__________________
Anky
jurnal Anky

Ultima dată editat de ankyshor; 16 mar 2011 at 15:18:30.