Subiect: Jurnal BlueRose
View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 12 apr 2011, 20:37:20
BlueRose's Avatar
BlueRose BlueRose este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 01 apr 2011
Locaţie: Dorohoi, Romania
Vârsta: 28
Dieta: hmm una personalizataღ
Date: 170cm, 76.9kg
Mesaje: 24
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Jurnal BlueRose

Hmm In primul rand Buna In sfarsit am fost si eu destul de curajoasa sa-mi deschid un jurnal .Pot sa spun ca va urmaresc de ceva vreme si am decis sa adopt un stil sanatos de acu o saptamana insa ultimile 3 zile nu prea stiu ce am mananc foarte mult Eu sunt mai pofticioasa de felu meu . Pfoai cat m-am intins cu vorba sa revenim . Ma numesc Dumitrita am 16 ani si o greutate de care nu sunt tocmai multumita . Vreau sa continui stilul de viata sanatos ce l-am inceput acum o saptamana si sa nu ma mai abat. Am de slabit cam vreo 25 de kilograme initial am vrut pana in septembrie dar cred ca pana la sf anului . Sper sa ma mustrati cand gresesc sa ma incurajati cand sunt la pamant . Sper sa-mi gasesc adevarate prietene printre voi sa ne sutinem si sa le facem din mana kilogramelor acelea suparatoare . Ca dieta o sa incerc sa exclud mancarurile care nu sunt bune dulciuri produse de patiserie . La inceput o sa-mi permin o data pe saptamana ceva din aceste alimente dar doar sa nu depaseasca 50g. Cu sportul stau cam prost efectiv nu am timp incep scoala la ora 14 si termin la ora 20 din aceasta cauza nici mesele nu au o ora fixa mananc foarte mult seara . Cam asta a fost tot o sa incerc stiti cum se spune Nu exista nu pot ci doar lene .