Subiect: Jurnal Maybe
View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 25 apr 2011, 14:36:42
MaybeGirl's Avatar
MaybeGirl MaybeGirl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 22 apr 2011
Locaţie: Logroño, Spania
Vârsta: 35
Dieta: Personalizata
Date: 157cm, 79.6kg
Mesaje: 25
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Jurnal Maybe

Buna ziua Slabutelor!
V-am gasit acum aproape o saptamana. Si de vreo 2,3 luni, ma tot chinui sa fac diete si sa slabesc si nu reusesc. In mare parte e din cauza vointei si ambitiei, imi lipsesc cu desavarsire.Dar am observat ca aici va incurajati foarte mult, plus ca sunt articole si topicuri intersante si motivationale.
Cum a fost Pastele, nu prea puteam sa ma apuc cu 2 zile inainte de o dieta, asa ca am asteptat sa treaca .. dar intre timp am analizat diete si metode de slabire, cred ca voi apela la metoda Dunkan, tinand cont ca si are un efect rapid in prima faza, lucru care cred ca mi-ar ridica moralul destuil de mult. Momentan nu sunt acasa, dar voi ajunge in seara asta, si imi voi face meniul pe urmatoarele zile. Maine o sa ma si masor si cantaresc, sa scriu datele fixe in profilñul meu si pentru ticker.
Sper ca acum sa reusesc. Trebuie sa scap de vreo 30 de kg. Mult, stiu...dar trebuie....
Maine va dau mai multe detalii despre mine. Si voi incerca sa va povestesc cum am ajuns la 85 de kg... asta daca imi amintesc si eu cum...
Va pup si sper sa ne intelegem bine.