View Single Post
  #1 (permalink)  
Vechi 18 feb 2010, 00:21:56
madaEM's Avatar
madaEM madaEM este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 11 oct 2009
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 33
Date: 160cm, 47kg
Mesaje: 2.841
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit P90X & P90X+ Plus - Extreme Home Fitness Exercise Videos

fetelor...am si eu o intrebare...ati auzit de acest program ????P90X & P90X+ Plus - Extreme Home Fitness Exercise Videos
eu lam copiat de ppe net...si acum mam uitat mi se pare super.....am mai citi pe net si am gasit foarte putine informatiideci este un program...unde ai si despre dietea..ce si cum sa mananci...ai si calendar..sa iti tii evidenta la ce mananci..si sport...ai o groaza...plus 16 filmulete...a cate 1 ora si ceva..min 40 de min...dau niste exemple:
Chest & Back......Plyometrics........Shoulders & Arms....Ab Ripper X.....Kenpo Cardio Plus.....Yoga X.........Cardio X....si etcpana la 16..pt fiecare grupa de muschi...super super..unele exercitii insa nu le pot efectua pt ca se fac cu aparate de la sala...insa restul mi se par faine...as vrea sa ma apuc de programul asta..sa vad sa imi selectez 7 filmulete pe care sa le fac..cate 1 in fiecare zi...ar fi bn asa?sa lucrez in fiecare zi o anumita grupa de muschi??
daca vreo slabuta stii ceva de programul asta sa imi zica si miedaca nu cautatil si voi si copiatil..eu zic ca merita...nus eu un fel de tae bo..combinat cu alte exercitii..nici nu stiu cum sa va explic
hmm sper sa ma apuc si sa ma si tin de el
__________________
AI GRIJA E DOAR MINTEA TA! O POTI SCHIMBA CAND VREI TU!”
Răspuns cu citat