View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 20 mar 2014, 20:10:07
Michelina's Avatar
Michelina Michelina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 18 apr 2011
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 56
Dieta: Intuitive eating
Date: 163cm, 65.5kg
Mesaje: 9.475
Aprecieri acordate: 6.794
Am fost apreciat(a) de 14.587 ori in 6.581 mesaje
Implicit Re: Welcome Back - Jurnal WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de WhiteAngel Vezi mesajul
pai nici una nici alta as zice pt ca puteam mai mult de atat dar am gresit din graba si neatentie .. mai ales ca eram cu gripa dupa mine si imi era f rau .. in special la romana am fost praf, ma durea capul ingrozitor, aveam si febra..
media este 7 .. 7,20 mate , 6,10 romana si 7,70 info ... oricum la romana nu inteleg nota asa mica .. am facut tot .. dar imi vazui azi lucrarea si profa avu de comentat peste tot .. cum ca nu ar fi fost complet .. in fine .. nu ma agit prea tare dar cred ca nu au fost bine corectate .. un coleg care nu a facut partea a3a, la prima nu a facut 2 exercitii si a mai gresit si pe la a2a a luat 5,5 .. diferenta de 6 puncte ...
Si al meu a luat putin la romana - dar nu-si face griji El da la istorie si logica - unde a luat note mari la simulare - dar la fel nu-si bate capul, n-are emotii. El e mai preocupat de admitere.
Si el zicea ca s-a corectat destul de subiectiv - mai ales ca au corectat profesorii de la clasa.
__________________
[/URL]
"Pentru a fi fericit este esenţial să ai ceva de iubit, ceva de făcut şi ceva spre care să năzuieşti." - William Blake
Michelina, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Michelina, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1701 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1184 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1185 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]