View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 28 apr 2010, 00:29:47
CezaraCezarului's Avatar
CezaraCezarului CezaraCezarului este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 15 feb 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Bun-simț
Date: 170cm, 69.7kg
Mesaje: 1.720
Aprecieri acordate: 156
Am fost apreciat(a) de 573 ori in 246 mesaje
Implicit Re: As vrea sa cunosc slabute din Belgia

Citat:
Anterior postat de rocrinamex Vezi mesajul
Da..Mexicul e frumos..lumea e super petrecareata, foarte patrioti toti..multe fructe si legume tot anul..dar ar trebui sa vi aici ca sa iti dai seama ca din afara e mult mai frumos decat e dinauntru. Mult trafic de droguri, sechestre..coruptie mai rau ca in Romania, iar la educatie, lasa de dorit. Asta ca sa ne gandim si sa ne iubim tara un pic mai mult.. Dar te sfatuiesc sa vi si sa cunosti macar Cancun.. e superb!!!! spor la slabit!!!

Oh Crina. Cum as veni eu... Si in Mexic, in Brazilia, in Spania. In toate tarile care sunt facute dupa inima mea. Cu pasiune si nerv. Nici nu ma gandeam ca e altfel dincolo de suprafata, fiecare tara are "bubele" ei. Deocamdata doar din poze. Mult oftat, bani ioc. Bucura-te de fiecare clipa acolo.
__________________

शान्तिः शान्तिः शान्तिः
Don't give up on your dreams, go back to sleep.

CezaraCezarului, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2210 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1693 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1306 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat