View Single Post
  #10 (permalink)  
Vechi 16 iun 2011, 10:18:50
Michelina's Avatar
Michelina Michelina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 18 apr 2011
Locaţie: Suceava, Romania
Vârsta: 56
Dieta: Intuitive eating
Date: 163cm, 65.5kg
Mesaje: 9.475
Aprecieri acordate: 6.794
Am fost apreciat(a) de 14.587 ori in 6.581 mesaje
Implicit Re: Turcia - Kusadasi

Citat:
Anterior postat de rose rose Vezi mesajul
Exact ceea ce mi-a propus si sotul meu aseara ..(ce fel suna )...sa ramanem o noapte si in Canakale dupa care sa ne continuam drumul spre Kusadasi si apoi la intoarcere sa ramanem inca o noapte sau doua prin Istanbul. Sa vedem cealalta pereche ce parere are. Dar dupa cum ai descris si tu sejurul ar fi pacat sa nu fie de acord, nu?

PS: Eu nu pot spune ca sunt adepta unui drum atat de lung pt ca mai am uneori si rau de masina dar ma descurc eu. Am fost si in Croatia anul trecut....imi amortisera toate in masina dar a ramas pt mine, pana acum, unul dintre cele mai frumoase concedii. Sa vedem care il detroneaza.
Asteptam poze. Eu inca visez la concediul asta -dar pana acum mi-am indeplinit toate visele asa ca nu disper.
Am visat un tur al Italiei cum vazusem intr-un film si acum 2 ani am reusit sa-mi indeplinesc visul.
Am visat un tur al Europei si l-am facut - asa ca... ce-am fi fara vise?
Michelina, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Michelina, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1701 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1184 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1185 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat