View Single Post
  #10018 (permalink)  
Vechi 28 feb 2013, 12:00:17
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Buna iubitele,v-am citit mai pe fuga asa..e soare si frumos azi,ma duc sa vad ce rezolv nu niste chestii birocratice..uf.
Andru,nu fac bebe..nu mai zic nimic,eu as vrrea,stiti voi dorinta mea,dar nu e posibil,cel putin anul asta..
Miha,la multi ani copilului!si putere sa treceti peste perioada asta grea..
Anes multu de cafeluta si ca mai treci si pe la noi
Rozi servici usor!oare cum iti merge cu Monty..?
Lacra m-ai facut sa rad ca ai dat branza la o parte..ce forta ai..
Kamybine ca ai fost la medic,ca dca porti ochelari fara sa ai nevoie cine stie ce se mai intampla...
Vidi,succes cu toate,e f important ca te sustine sotul
Cristina,ce frumos gestul amicei tale,ca a pastrat pt tine lucrusoarele..Servici usor si sanatate mamei!Si tu iubita of..ai mai multa grija de tine
Ina,aici la braila nu se fac mucenici din aia cu zeama,se fac din coca,la cuptor si ce buni is...Sa nu fierbi indulcitorul,oricare ar fi el..e f toxic,stiam
Ali,varza ta din salata e murata sau proaspat?ca nu as vedea de ce te opreste din slabit daca e proaspataeu unan u m-am apropiat de cantar,dar ma strang tare toti pantalonii,pe aia mai vechi i-am daruit surorii mele cand m-am vazut cu sacii in car
Angi,la noi a fost tot cald luna asta,dar deabia ieri am vazut ca-mi ies narcisele..la tine mai cu frig mai cu zapada da au iesit mai repede..
Mariana...eh..ce voiam sa-ti zic?am uitat ca imi trebe lecitina..acu revin,ma duc sa ma uit in urma..asa imi trebe daca nu am dat citate
aha,de cumnatul tau..saracu,ce trebuie sa fie in sufletul lui..multa sanatate si cred ca o sa fie totul bine.Si tie bravo pt ambitie ca ai tinut ziua de legume fructe
Manuelita mea draga,ai facut ceva cumparaturi ieri?baiatul o sa-si revina scumpa,prea puneti la suflet ,important e sa fie linistit si fericit in familie,restul o sa vina de la sine,o nota mai mica nu e chiar asa important la 12-13 ani..
Va pup scumpele mele,si salut si fetele care nu au intrat inca,sa aveti o zi minunata!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de VentoFreddo; 28 feb 2013 at 12:05:07.
Răspuns cu citat
Urmatorii 8 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
Alynuta (04 mar 2013), david (28 feb 2013), Kamyy (28 feb 2013), lacra81 (28 feb 2013), manumanuela (28 feb 2013), mariana34 (28 feb 2013), myha (01 mar 2013), rainbow (28 feb 2013)