View Single Post
  #1003 (permalink)  
Vechi 31 aug 2010, 22:02:13
extincteva's Avatar
extincteva extincteva este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 04 mai 2010
Locaţie: Constanta, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Lacto-ovo-vegetariana
Date: 160cm, 61kg
Mesaje: 332
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal Alexandra - UN PAI ROZ

absolut
plus ca la sala antrenorul, dupa ce mi-a evaluat conditia fizica mi-a spus de cate ori pe sapt ar trebui sa vin ca sa imi ating targetul, mi-a facut programul de exercitii, iti asigura continuitate si motivatie. nici nu se compara exercitiile faucte acasa cu exercitiile de la sala.
da oricum conteaza si ceea ce faci in restul saptamanii. in ultimul timp ma distrez calculand caloriile prietenelor. inclusiv cele slabute. cert e ca am nimerit pe cienva care mananca foarte mult, fiinta teribil de slaba. adica mananca chiar mai mult de 2000 de calorii. i-am aproximat meniul pe vreo 3 zile consecutive in care ne-am vazut. fata e slaba de nu se paote. dar crede-ma anqutz nu e deloc delicata. ca tine de exemplu. (sau cel putin asta e ideea pe care mi-o inspiri). pari subtila si delicata. oricum, fata are o placere maniaca de a manca, de a merge cu bicicleta, de a face intreceri, de a se inscrie la tot felul de activitati. plus ca de obicei face si 3 lucruri deodata. e gemeni. deh
oricum multi gemeni se infraneaza la miscatul picioarelor, jucatul cu strainii si alte chestii consumatoare de calorii.
tu ce zodie esti, alexandra?