View Single Post
  #1008 (permalink)  
Vechi 08 feb 2011, 13:58:26
otiliaa's Avatar
otiliaa otiliaa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Firenze/, Italia
Vârsta: 39
Dieta: monti
Date: 160cm, 76kg
Mesaje: 1.375
Aprecieri acordate: 749
Am fost apreciat(a) de 786 ori in 414 mesaje
Implicit Re: "Slabutele" din Italia

Citat:
Anterior postat de loveyngy Vezi mesajul
Bunaaaaaaaa!
Stiu ca italianii doar la papa se gindesc........si iubitul mereu vb ,unde facem cena?.......sau ceva de genul asta....si le-am zis voi traiti doar ca sa mincati.si eu un an am fost singura si doar la mare si la servici plecam,de cind sunt cu el...mereu la cena la el,la amici,citeodata la disco..............
Eu permisul l-am facut aici,cind inca nici limna nu o stiam bine,am cheltuit la 1000 de euro da sunt multumita,ca apoi si masina mi-am luat.......se schimba viata cind ai masina proprie,nu depinzi de nimeni....asa ca te sfatui cu frica dar fati permis........uite exemplu iubi sa ametit eu l-am dus acasa.....Eu inainte de a face permisuri aveam cosmaruri.ca conduc si nu am frena..........sau ca faceam accidente.......
Felicitari si cum decurce la faza mentinere..scuse ce dieta ai tinut acum?
ai dreptate Inga cand spui ca daca ai permis si masina e bine ca nu depinzi de altii,dar eu prefer sa-mi tin permisul in portofel decat sa ma urc cu teama la volan si sa imi pun viata mea si a altora in pericol.
__________________
Mananc pt a trai,nu traiesc pt a manca! jurnal plictisitor-http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...liaa-5785.html
otiliaa, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1934 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1417 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat