View Single Post
  #1009 (permalink)  
Vechi 19 oct 2009, 10:02:03
nicol30's Avatar
nicol30 nicol30 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 20 iul 2009
Locaţie: s, Romania
Vârsta: 49
Dieta: 1000 cal
Date: 168cm, 71kg
Mesaje: 4.108
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Le journal d'Anca

Citat:
Anterior postat de meapasarica Vezi mesajul
hhhmmm....neata Nicol!

Cam tarziu cu trezirea la mine, ca sunt treaza exact de la ora 01.12 si nu am mai inchis un ochi de atunci...sunt la servi de la 7, am avut lectii si mai am azi ca suplinesc pe cineva...am numa clase de-alea de groaza, dar na, banii astia

Sarumana ca mi-ai citit interviul...sper ca ai vazut pe cine am citat acolo...si sper ca te-am impresionat in mod placut, nu am facut decat sa fiu eu asa cum sunt de obicei!

Sunt obosita de numa, imi vajaie capu si tre sa stau la servi pana la 4, dar trece si ziua de azi si apoi maine sunt acasa.

Ploua la mine dar s-a mai dus frigu, e un pic mai acceptabil.

Ce ai mai facut in weeekend Nicol? toate bune?
sincer iti spun ca m-ai impresionat foarte mult...mi se lacrimasera ochii si parul mi se zbarlise....nu ma asteptam la asa ceva

zic si eu ca esti obosita daca te-ai trezit la ora aia....dar incearca o cana de ceai poate iti mai revii un pic ca te secatuiesc copilasii....ce nu facem pentru bani

toate bune...program administrativ ca de obicei si ca a dat frigul asta m-am pus pe impletit ....am un plouvaras de terminat si as vrea sa-l termin mai repede ca-mi place si culoare si modelul ales........creatii proprii

dieta ...asa si asa ca a fost weenkend, cu tigarile mai pai cu lasatul....amestecate rau...azi m-a pus domnul cica sa-i fac gris cu lapte....auzi tu!....eu nu mananc nici gris cu lapte nici orez sau fidea cu lapte....ce pofte are omul....cica sa ma
__________________
Sa nu renunti ca nici nu stii ce pierzi!
nicol30, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1867 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1350 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 576 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]