View Single Post
  #101 (permalink)  
Vechi 11 mar 2013, 17:23:13
ieucumine's Avatar
ieucumine ieucumine este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 14 mar 2011
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 32
Dieta: mancat sanatos! fara mancat compulsiv
Date: 173cm, 61kg
Mesaje: 635
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 110 ori in 97 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alinu - vreau sa slabesc sanatos, frumos si organizat

Citat:
Anterior postat de alinu0809 Vezi mesajul
Heiii. Păi, deocamdată n-am făcut, că am avut altele de întors prin casă. Dar vreau să încep peste 10-15 minute. Tocmai am luat o gustare, 6 felii de banană cu quark și ceva pâine de are 34kcal felia. Găsesc tot felul de minuni pe la magazin. Am băut un ceai, m-am hidratat și de-acu' trec la procesul invers. ))) Până acum a fost totul bine, sper să fie și în continuare.
Tu cum mai ești? Cum merge treaba?

Mi-am trecut meniul la jurnal, n-are rost sa le trec in meniu ca nu stiu cantitatiile, oricum nu sunt enorme. Am baut si eu ceva mai multa apa azi, eu stau foarte prost la capitolul asta. Am ceva poza in albumul acela cu motivatie in care zice ca daca bei apa calda iti mai alina foame aaaaand it's working. Am incercat eu azi la munca). Mai stau o ora si incep si eu programul ala. Ieri mi-am o pereche de pantaloni cu vreo 3 numere mai mici, imi ies soldurile peste, tocmai in ideea de a lucra pana ajung sa intru in ei Cobor la magazin sa-mi iau multe multe condimente ca am ramas fara
__________________
Jurnal





I'm not fat! I'm just big-boned!
She turned her can'ts into cans and her dreams into plans.
ieucumine, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2127 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1610 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1611 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui ieucumine:
alinu0809 (11 mar 2013)