View Single Post
  #1010 (permalink)  
Vechi 10 oct 2010, 21:55:26
bathsheba20's Avatar
bathsheba20 bathsheba20 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 iul 2010
Locaţie: Londra, Anglia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 972
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 22 ori in 11 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

[QUOTE=happygirldiana;360338]Dienush...asa spune ca ai nevoie de chelfaneala ca iti arat eu tie trebuie sa te mobilizezi si sa iti dai seama ca nu e bine sa mananci tot felul de prostii.uita-te la ele si gandeste-te cat rau ti-au facut!nu se merita sa strici acum tot ce ai realizat!revino-ti ca te smotocesc!ce se intampla cu tine?nu vroiam sa fim slabute?sa aratam mai bine si sa ne simtitm mai bine in pielea noastra?gandeste-te ca daca treci peste toate poftele astea o sa ai de castigat si o sa primesti un rezultat frumos.sunt sigura ca de maine te mobilizezi.de certat nu vrau sa te cert pt ca desi sapt trecuta nu am foacut prosii,am mancat ce trebuie,cat si cand trebuie,cand am mers in weekend am papat tort,asa cum am spus aici in jurnal,am fost acasa si a facut sorela tort.si cu sportul am stat prost,nu am abonament la sala inca,stii ca din cauza faptului ca mi s-a furat portofelul cu tot ce continea.maine ma duc sa vad sala unde as vrea sa merg.acum caut cev ainfo despre zona


asa ca,scumpa,fa bine si revino-ti,lasa mancarea la o parte,in afara de cea pe care ai voie sa o papi si gata,treci la treaba!motiveaza-ti cantarul,nu il face sa se supere!fa-l sa se miste!

uof...multumesc!si sa stii ca ai dreptate..si fratele meu imi tot spune" a moment on the lips,a lifetime on the hips"..are un stil el mai glumet..dar cata dreptate are...dar partea trista e ca am ajuns sa ma ascund..adica bag in mine fara sa ma vada altiizici ca sunt defecta!!!si chiar nu stiu ce mi-a venit asa deodata...daca as sti...ehhh...maine promit ca voi fii cuminte!promit ca ma duc si la sala!
ma bucur ca ai reusit sa fii cumintita felicitari pt asta..si lasa tortul ala...o data face sora ta 2 ani cu iubitul...daca tu ai reusit sa fii cuminte la camin,voi reusi si eu
pai maine sper sa ne informezi si pe noi daca ti-ai facut abonament la sala..sau daca te-ai dus sa te interesezi..sper sa reusestio sa te duci cat de curand..ca stiu cum te simti daca nu faci sport..si in camin chiar e cam exclus sa faci sport in casa...sau ai posibilitatea?
__________________
Don't dig your grave with your own knife and fork
In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba
bathsheba20, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2381 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1864 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]