View Single Post
  #1010 (permalink)  
Vechi 09 feb 2011, 23:20:36
loveyngy's Avatar
loveyngy loveyngy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 21 ian 2011
Locaţie: rimini, Italia
Dieta: Dieta SB faza II
Date: 173cm, 59.3kg
Mesaje: 1.702
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: "Slabutele" din Italia

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul

Ciao cara!!!
Pai habar nu am cum decurge...de duminik sunt la mentineredeci ink nush cu ce se mananca dar invat euCu permisul stiu k ai dreptate...dar nu pot...nu vreaustiu deja k as suferi d emania vitezei si la cat de bn apreciez eu distantele sigur as sfarsi rauasa k astept cuminte sa castig la loto si sa imi iau masina cu soferEu nu am tinut o dieta anume...am incercat sa mananc cat mai sanatos in limita a 1300-1200initial si poi 1100-1000cal/zi sport cat cuprinde si cam atat...akm am inceput sa cresc treptat nr de calorii...cate 100/zi sapt asta si voi vedea duminik ce si cum...adik dak tot 64 am mai cresc cu 100...dak am pus ceva mai scad pana revin la 64 si incerc din nou sa cresc...si tot asa pana voi ajunge la 1750cal/zi fara sa ma ingrassi mai bag si sport intre timp...tae-bo si mai vad eu ce...bn deocamdata fac doar gimnastik medicala...k am ceva problemute cu spatele si tre sa fiu cuminte

Ciaooooooo!
Practic si eu nu tin o dieta,,,,,,,,,ca nu as putea ca de 3 ori pe saptamina la sigur fac cena la iubit,si acolo gateste fratele lui,asa ca nu dau comanda,doar ca maninc mai putin si fara piine,acasa mii mai usor ca cintaresc tot si pun aici in menu......
Cistigi la loto...hahaha nu uita sa imi dai si mie ceva eurasi
iti urez succes la mentinere......uite la mine in jurnal si mai critica ce pap.......uite am pus si poze noi........apropo azi mi-am luat o pereche de pantofiiiiii......da nalti de.......12cm.....ihihsunt cu mult mai inalta de cit iubi...el are 1.75 eu cu taco 185.........
Răspuns cu citat