View Single Post
  #1015 (permalink)  
Vechi 18 iul 2010, 09:43:15
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de christala Vezi mesajul
FETELE ete ca am intrat si eu ca nu mai prinde omul laptopul lui de copiii si sot!!
Buna Cris ! Este bine ca ai intrat si aseara !
EU am avut foarte incarcate zilele aste si maine am botezul de care va ziceam, vineri m-am tinut de musafiri seara am iesit in oras, azi am avut zi de nastere si am fost si in oras la cumparaturi... mi-am luat 2 rochite si 2 genti una de plaja si una de toate zilele niste bratari
Sa le porti cu placere !
si maine plec de dimineta in NICOSIA cu copiii dupa mine asa mi-e de sila ca or sa fie 37 de grade dar nu am incotro ca e in familie botezul
eu nu am tinut nici un fel de dieta saptamana asta, dar de luni incepe si sotul cu mine ca sa avem spor
Ce bine ar fi sa tineti impreuna ! Distractie placuta azi la botez ! Si de luni sa nu mai aud scuze !
Citat:
Anterior postat de christala Vezi mesajul
FULGA imi pare rau ptr unchiul tau sincere condoleante
FETELE nu stiu cand am sa intu dar daca nu apuc maine sigur luni vin la cafea
Te asteptam cand poti tu Cris ! Ne este dor de tine ! Mersi !
Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
BUna feteleNuma eu si Crista bantuim prin casa la ora asta
Buna Emy ! Am vazut ca nu aveati somn !
Fulga, condoleante, imi pare rau deunchiul tau..si tu ai grija si nu sta prin soare sau sa te epuizezi cum faci tu de obiceiVad ca nu ati mai tinut pijama partySi eu ma pregatisem cu pijamalele

Lasam pe alta data a cazut netul si mi-a stricat planurile !
Eu vorbescAcu am intrat in casa, am fost la festival , voiam sa vad romanii, si teapa!fusesera ieri in prigram si or sa mai fie miercuri, cand se termina festivalulDa nu-mi pare rau ca am vazut niste ansambluri fenomenale din Kenia, Columbia, Mexic, panama ..Italienii sau facut de cacao, restul au fost profesionistiPacat ca am uitat sa iau ap de fotgrafiat, am facut niste video cu telefonul..Fetelor, a fost ceva de vis, m-am ridicat d epe scaun la ritmurile alea latine , am dansat..bine ca si ceilalti, nu eram eu singura de nebuna..da mi-a parut rau ca nu am vazut calusarii nostriAm stat d ela 9 jumate pana acuma, toata ziua am fost ba la bar cu amicii, cu moto la munte...A fost o zi super, si cu toate ca nu dorm bine de vreo catev anopti bune din cauza galagiei cu festivalul asta, totusi parca am intrat in priza..al meu doarme deja si eu cu voiMaine tot asa zi incarcata..Luni e liber al meu si mi-a zis ca ma duce la munte.Pe urma iar curatenie si treabaSapt viit se anunta incarcata
Symo, pupici si tie, nu mai tin minte ce am citit din urmaMi se inchid ochii, dorm si eu pe aicea..fug la dormit, nici dus nu-mi mai trebuie
Am papat de la tarabe alune de pamant, nu cred ca sunt conforme..adica ar fi dar neprajiteDa cate ispite erau acolo..ca da primaria gratis..nuga cu cioc si alune, paste arrabiata, tripa(burta de vita cu sos gros), munti de alune si fistic..sunt ca la noi seminteleSi am luat si eu 250 de gr de alune , cred ca fara coaja am papat vreo 80 de grDa azi am fost cuminte si am mancat putin, maine daca am timp imi calculez caloriile, nu cred ca am depasit 1400
maine o iau d ela capat:bar cu moto cu amicii, pranz la mine de data asta, dupaamiaza nu stiu..Fetelor, azi a fost o calduraaaa.43 de gradeNoroc ca eu m-am intins la umbra unui stejar imens si chiar am tremurat..noroc ca aveam patura de picnic si m-am invelit cu eaNU mai imi venea s aplec de acolo, cand am ajuns in oras, cu asfaltul parca mi-a dat cu ceva in cap, la un semafor nici nu puteam respira
Valeu, cat am mai scris...gata , la somn, mi-e dor de voi, aveti grija de voi(in special Fulga), Roxy ce bine csa maine vine al tau..te-ai saturat singurica
Scuzati greselile, nu mai am timp sa corectezNopapte buna si vise placute..
Se scuza orice Emy la cat de obosita erai ! Ce imi place cand ai zile din astea ,chiar daca esti obosita te simt fericita ! Sa te si odihnesti ! O duminica placuta !
Super tu tremurai la umbra copacului si noi scoatem limba pe aici !
Auzi la ea s-a mai invelit si cu patura ! Pupicei dulci si la al tau !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]