View Single Post
  #1022 (permalink)  
Vechi 19 sep 2011, 22:21:21
huskygirl19's Avatar
huskygirl19 huskygirl19 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 21 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Monti-Incarcatura Glicemica-Hipocaloric
Date: 169cm, 75kg
Mesaje: 1.484
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Gasca slabutelor care tin Dieta cu incarcatura glicemica

Citat:
Anterior postat de VAmedeea Vezi mesajul


Si eu tot de pe site chinezesc le-am luat, am avut 2. Si bine am facut ca au fost cred ca 40 de grade in ziua aia.
Ma uitam din nou pe pozele tale. Nu ma mai satur sa te admir....
Am lipsit cateva saptamani bune, de, depresiile astea... Apoi am fost in vacanta in tara o luna. Si cam atat.
M-am intors, incerc sa ma tin de o schema data la spital, dar azi am depasit cu 100 de calorii....
Si am avut si multe proteine. Asta e!
Maine poate e mai bine!
In rest, incerc sa-mi tin moralul sus. Te pup!
Mai..grasuta dar fotogenica...macar atat
Ma uitam la tickerul tau...parca aveai 60 si ceva ultima data....ce s-a intamplat? Si zici ceva de spital...cred ca eu sunt in urma...Eu de luni bune practic incerc sa imi tin meniurile de bun simt...si ma duc la sport. De cantarit nu ma cantaresc, dar ma simt bine...Calc si stramb la greu...dar nu ma mai stresez perioada asta...intru mai strict cand pleaca sotul prin noiembrie ...
huskygirl19, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
huskygirl19, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1744 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1227 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 711 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat