View Single Post
  #10226 (permalink)  
Vechi 06 iun 2012, 22:33:36
feelix's Avatar
feelix feelix este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 16 oct 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 47
Date: 173cm, 67kg
Mesaje: 5.228
Aprecieri acordate: 2.791
Am fost apreciat(a) de 2.518 ori in 916 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Dear diary,raportez:
- zi buna de dieta (carbo: placinta cu varza la pranz, biscuiti Dita la cina+ 3 patratele ciocolata neagra)
-zi buna de sport (60 min aerobic Les mills)
-zi buna de serviciu si primit complimente(toata ziua si nici nu am simt bine, nuuuuu )
-am facut pachetul pentru iubi (am gustat vreo 3 guri de placinta cu varza si cateva alune, sper ca nu am anulat ziua de azi)
-gata dusul, de creme si alte alea nu mai am timp, sunt eu frumoasa si necremuita maine
Chiar nu mai am de gand sa intarzii mult cu somnuldesi nu ar strica putin apedichiuraMaxim o jum de ora mai stau,si-asa pic de somn

Maine am vitamine Merg la piata dupa cirese, in drum spre serviciu Ah ce zi o sa am!
Gata drag jurnal, te las aici, singurel, sting lumina si te vizitez maine de la serviciu.
Noapte buna!
Noapte buna !
__________________

feelix, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2106 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1589 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1590 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]