View Single Post
  #10253 (permalink)  
Vechi 05 mar 2012, 08:46:36
Diana32's Avatar
Diana32 Diana32 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 dec 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 42
Dieta: Dukan
Date: 153cm, 61.7kg
Mesaje: 4.130
Aprecieri acordate: 10
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (IV)

Citat:
Anterior postat de GCM Vezi mesajul
Deci m-am dereglat rau!!!Nu mai am obsesia cantarului...abia daca ma cantaresc odata pe saptamana, si nici ca imi pasa...ma simt bine asa cum sunt, caut sa mananc cu grija, iar daca dau chix intr-o zi caut sa ma reglez cu urmatoarele mese. Dar per ansamblu vreau sa merg pe ideea de mancat sanatos fara stres. Astfel incat organismul sa se obisnuiasca cu greutatea de 63-64...apoi treptat am sa incerc sa mai bag o tura de slabeala!
Continui cu sportul(3-4 sedinte pe saptamana), saptamana asta am sa merg de marti pana vineri!
Lumea imi zice ca-s mai trasa la fata, iar tata ieri zicea ca m-am cam uscat!!!Simt ca nu e chiar asa, dar fac bine la psihic!!!
Asadar mi-am dat startul zilei cu o cafea, 2 mere si acum un ceai verde!n-am idee ce sa mananc la pranz si sa imi iau la munca, dar clar va fi ceva cu legume congelate si ceva proteina!!!
Tu stii cel mai bine cum trebuie sa arati...si ce ai de facut...
Citat:
Anterior postat de GCM Vezi mesajul
Pt unii Diana!!!Asta am zis si eu timp de 3 luni jumatate, pana saptamana asta, cand am reintrat in paine!!!Spre exemplu maine si poimaine sunt tura de noapte o urasc dar asta e....iar sambata incep o noua saptamana de munca )
Nu te invidiez deloc...
Citat:
Anterior postat de mutulica Vezi mesajul
Buna dimineata
Sa aveti o saptamina frumoasa!!!!!
Buna dimineata Cristina !!!
Citat:
Anterior postat de bellajane Vezi mesajul
Buna dimi CristinaCum mai merge treaba?
Multumim la fel
__________________
29.10.- 61.7 kg


"If you really want to do something, you will find a way. If you don't, you will find an excuse! "