Subiect: Jurnal Andrada
View Single Post
  #1031 (permalink)  
Vechi 24 aug 2011, 11:21:09
StefaniaXtr's Avatar
StefaniaXtr StefaniaXtr este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 iul 2011
Locaţie: Drobeta Turnu Severin, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Am decis sa incerc Dieta Dukan + sport, dupa ce termin cu alaptatul
Date: 170cm, 63kg
Mesaje: 403
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal Andrada

Citat:
Anterior postat de AnDrAdAxl Vezi mesajul

Buna Steeeef!Felicitari din tot sufletul;sa ai sarcina usoara si bebe sanatos!Astept sa ne mai scri sa ne zici cum te simti!
Si eu am avut Rh negativ si a fost totul bine.Am mers lunar la analize de sange pt anticorpi si a fost ok.Nu iti face griji
Am fost plecata draga mea!Azi dimi la 6 m-am intors si acum am intrat sa vad ce ati mai scris.
S-au cam pus placintele si celelalte bunatati,dar sunt si in perioada delicata a lunii.Nu ma apuc inca de dieta pt ca nu am cum cat e sotul acasa ca avem fff mult de umblat.
Am facut si analizele si au iesit bine.Acum urmeaza sa vad ce pot sa fac pt durerea asta de ficat...cred ca va trebui sa tin ceva regim..
Si Briana mea e cam bolnavioara..Cred ca aluat o nenorocita de viroza...Sper sa ii treaca repede...
Pupici pentru toate!
Bine ai revenit Andrada!
Multumesc de urari, voi avea grija de mine si de bebe sa fie totul OK.
Nu-mi fac griji in privinta Rh-ului, deoarece stiu ca totul va fi bine.
Ma bucur pentru tine ca au iesit analizele bine si sper sa scapi si de durerea de ficat.
Pupici pt Briana si sa speram ca se va face bine repede.
M-am gandit eu ca esti plecata de vreme ce nu ai mai aparut pe aici, iar acum ca te-ai intors, vei gasi tu timp sa ne saluti si pe noi.
Am incredere ca iti vei reveni cu dieta imediat ce vei avea posibilitatea, dar acum cat este sotul langa tine profita din plin de prezenta lui (fara abuzuri totusi ).
Eu am schimbat tiker-ul, pt bebe (data este una aproximativa).
Pupicei!