Subiect: Jurnal Andrada
View Single Post
  #1036 (permalink)  
Vechi 26 aug 2011, 12:24:53
StefaniaXtr's Avatar
StefaniaXtr StefaniaXtr este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 iul 2011
Locaţie: Drobeta Turnu Severin, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Am decis sa incerc Dieta Dukan + sport, dupa ce termin cu alaptatul
Date: 170cm, 63kg
Mesaje: 403
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal Andrada

Citat:
Anterior postat de AnDrAdAxl Vezi mesajul

Buna graviduta mea mumoasa!
Ai unde sa scanezi cartea aia?Si apoi poate se poate atasa aici in jurnal.Daca nu,o sa o caut eu pe net..poate poate o gasesc!
Cu cine o sa duci sarcina?adica cu ce dr?
Sfatul meu ar fi sa incerci sa nasti la Orsova pt ca la Severin e de-a dreptul scarbos..
Te pup si astept cu drag vesti de la tine
Pup eu fetele mele dragi!

Buna Andrada!
Cartea il pot ruga pe sotul meu sa o scaneze si apoi o sa caut o solutie sa ajunga si la tine, desi are cam 190 de pagini.
Se numeste "Detoxifierea ficatului in 9 zile dupa metoda revolutionara Holford" este scrisa de Patrick Holford si Fiona McDonald Joyce, iar editura unde a aparut este a celor de la Litera, pt revista Confidential (poate o gasesti pe site-ul celor de la Litera)
Sarcia imi va fi supravegheata de dl doctor Razvan Mateescu de la Bucuresti, nu vreau sa nasc aici sau la Orsova (am auzit eu ca la Orsova este dr. Iovan, specializat pe cezariene, iar eu nu vreau cezariana ).
Aici (in Severin) o sa merg, doar in caz de urgenta la dr. Mitoaica Mihaela, in rest merg la Bucuresti. Iar in ultimul trimestru imi iau concediu sa raman acolo.
Parintii mei sunt din Bucuresti si nu ar fi o problema sa stau acolo.
Pupici !

Ultima dată editat de Regulament; 26 aug 2011 at 12:53:53. Motiv: Incalcare regulament: Link extern interzis