View Single Post
  #1037 (permalink)  
Vechi 11 oct 2010, 15:52:30
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

fetelor...am tras o spaima azi....m-au sunat cei de la caminul 13,unde am stat saptamana trecuta,sa ma anunte sa trec maine pe acolo ca vor sa vb cu mine si ei si cei de la politie.sincera sa fiu mi-a fost teama.am aflat pana la urma ca vor sa merg acolo impreuna cu colegele mele de camera pt a ne face referat sa ne dea afara din camin(sa nu mai putem sta in niciunul)pt ca,cu o seara inainte de a se intampla furtul am avut vizita la noi in camera,dupa ora 23 si s-a consumat si alcool(desi eu sincera sa fiu nici nu am vazut cand au adus baietii aia alcool,dar a iesit Timisoreana in poza facuta de politisti a doua zi).ma rog...am sunat la politie si ghiciti ce au spus:ca ar cam vrea sa imi retrag declaratia pt ca deja sunt incarcati cu alte cazuri si nu pot sa se ocupe de asta si daca retrag declaratia nu o sa ii mai preseze pe cei de la admin caminelor sa ne faca referat sa ne dea afara.so....maine o sa merg sa imi retrag declaratia ca nici macar plangere nu e.o retrag...decat sa nu am unde sa stau prefer sa ramana totul asa.oricum nu m-au ajutat cu nimic:d si uitati dragele mele,asa se rezolva problemele

asa cum ziceam si mai sus,mi s-a gasit loc in caminul in care am stat in anii precedenti,m-ar "baga" a 6 a in camera.nu stiu sigur daca as avea dulap si noptiera pt ca o camera este de 5 persoane dar in toate o sa puna cate 6 pt ca sunt cererile mari.dar nu stiu daca sa ma mut sau nu...treaba e ca m-am saturat de atataea mutari...inca nu stiu,ma mai gandesc ce sa fac,pana deseara.
azidimineata cand am plecat la facultate m-a muscat un caine.nu rau,e mult spus muscat,m-a apucat de picior am avut noroc ca am facut pas si mi-a dat drumul dar vaaai cum facea in fata mea...m-am panicat,am inceput sa urlu,rasuna caminul si curtea de vocea mea.am apucat sa ii dau cu mapa in cap,stiu ca nu am facut bine dar numai asa l-am departat putin.noroc ca a fost un nene pe acolo si l-a gonit.acum ocolesc toata curtea sa merg la facultate,de frica numai caini peste tot

voi cce mai spuneti?ati inceput cursuri,servicii cum trebuie?
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]