Subiect: Jurnal-Ieucumine
View Single Post
  #104 (permalink)  
Vechi 13 mar 2013, 23:15:32
ieucumine's Avatar
ieucumine ieucumine este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 14 mar 2011
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 32
Dieta: mancat sanatos! fara mancat compulsiv
Date: 173cm, 61kg
Mesaje: 635
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 110 ori in 97 mesaje
Implicit Re: Jurnal-Ieucumine

Am terminat si Burn Circuit numero dos. Maine e cardio, de abia astept! Exercitiile astea cu greutati nu mi se prea potrivesc, asta de cand aveam abonament la aerobic si mergeam la Smart Pump. Le uram din suflet. Asa lucrez in ritmul meu si reusesc sa le duc pana la capat. Acolo ma enerva ca erau toate tipele alea care venau de o viata la sala si faceau totul sa para prea usor. Pana una-alta, am programul asta, incerc sa ma tin de el. Ma enerveaza ca am uitat ca eu trebuie sa plec in concediu si o sa iau o saptamana de pauza. Cand ma intorc ori il iau de unde am ramas, ori il reincep. Maine nu stiu ce am in meniu. Deschid maine dimineata frigiderul si vad eu ce imi iau sa mananc la munca. In seara asta nu stiu ce fac, Deobicei aveam program cu colega de apartament sa ne uitam la Badea, dar ea doarme de 30 minute. Cel mai probabil o sa-mi descarc un film din care nu o sa vad nici 20min. Cica vine ninsoarea in weekend. Si cica vine doar aici. Adica in Tm o sa ninga si in restul tarii o sa fie 13-14 grade. So, asta inseamna ca imi reiau mersul cu busul pana la munca. No bike, this week. Anyway, am aberat destul.
O seara faina tuturor!
__________________
Jurnal





I'm not fat! I'm just big-boned!
She turned her can'ts into cans and her dreams into plans.
ieucumine, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2127 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1610 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1611 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]