Subiect: Jurnal Andra71
View Single Post
  #104 (permalink)  
Vechi 08 dec 2010, 17:36:21
andra71's Avatar
andra71 andra71 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 08 feb 2010
Locaţie: Maubeuge, Franta
Vârsta: 52
Dieta: Dukan
Date: 167cm, 57kg
Mesaje: 436
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnal Andra71

Multumesc Tinky de sustinereNu o presez deloc doar incerc sa o fac sa nu isi distruga viata...tu ai totusi o virsta ea are doar 18 ani..Nici nu stiu ce pot sa inteleg din aceasta poveste pt ca tot ce a facut si face este contrariul la ce a vrut chiar ea de la viata...Locuieste la cineva care spera sa profite..si din pacate conditiile ei nu sunt foarte bune...Imi este foarte greu sa inteleg cum poate trai in asemenea conditii,fara internet ,fara apa calda la robinet,undeva in adincul muntiilor ,ea care era o domnisoara de oras cu fiite in cap...eu o las sa faca cum crede ea de cuviinta doar ca nu sustin prostia...prostia ei este acuma ca lasa sa isi piarda actele aici pe care nu le va mai obtine niciodata..;chiar niciodata pt ca aici sa schimbat recent legislatia pt straini...ea avea carte de sejour pe 10 ani cu drept de munca...pacat...pt asta EU am luptat 20 ani..Sunt suparata foarte tare pe ea...deoarece stiu si sunt convinsa ca tot la usa mea va ajunge...la momentul actual o sustine putin financiar o persoana care numai binele nu il vrea si pe deasupra mai si profita de pe urma ei...si chestia cu prietenia si tinerea legaturii trebuie sa vina din doua parti...ea nu vb cu mine decat atunci cand vrea bani...si cred ca asta nu e corect
andra71, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1645 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1128 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 354 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de andra71; 08 dec 2010 at 17:44:37.