View Single Post
  #104 (permalink)  
Vechi 26 feb 2011, 15:46:28
alinamar's Avatar
alinamar alinamar este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 03 feb 2011
Locaţie: iasi, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 172cm, 67.5kg
Mesaje: 1.160
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Kilogramele in plus si viata sexuala

Citat:
Anterior postat de Red_Rose Vezi mesajul
salut,fetele n-am reusit multe posturi sa citesc ca trebuie sa merg la univer dar ft interesante pareri,dau incredere in sine )
sa va zic despre mine:eu sint virigina inca da,da am 20 de ani si inca nu mi-am inceput viata sexuala dar nu e asta problema..dc nu am facut-o inca?pt ca nu a fost nici un baiat pe care sa il iubesc si cu nici unul nu m-am simtit in siguranta dar moral ma simt pregattita demult..pina la 18 ma gidneam ca o sa reusesc sa gasesc un baiat potrivit dar a fost asa ca am ajuns la 18 ai am avut ft multi baieti dintre care nici unul nu mi-a placut normal..iar dupa 18 timpu la zburat ft repede si iata am ajuns la 20 si simt ca e timpul acum am un baiat cu care as dori s-o fac,desi inca e putin timp,nu ne iubim inca ca abia nici 2 sapt nu sintem impreuna dar anume fizic ma simt in siguranta cu el si parca il vad ca primul meu acum despre complexe...parca asa de tare ma tem ca cind va veni momentul si ma va vedea cu pielea se va speria de suncile mele si celulita de pe fund,prin haine arrat mutl mai bine...plus eu sint timida si inca complexul de kg in plus va strica multe..ma tem ca dupa prima data sa nu ma mai vrea )) poate suna prea pesimist dar asa simt eu...
am avut si 55 kg,atunci ma uitam in oglinda si singura pe mine ma vroiam dar ne ca cit am slabit pina la aproape idealul meu nu eram preocupata de baieti si n-am avut pe nimeni atunci si taman acum cind m-am ingrasat iata si bf am
Eu cred ca tu arati destul de bine la 168 si 60 kg. Te gandesti inutil la detalii crede-ma. Te asigur ca in momentele intime, si mai mult la primul moment dintre voi, el nu se va uita la suncile pe care tu presupui ca le ai!
Succes si sa ne tii la curent!
Răspuns cu citat