View Single Post
  #104 (permalink)  
Vechi 06 ian 2012, 08:03:03
david's Avatar
david david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10

Citat:
Anterior postat de porumbita Vezi mesajul

Miha ...iti tin pumnii ...cum rezisti pana la ora asta ?.......eu sunt cu foame mare ...si parca "urasc" ...fructele ....cu gandul la ceva consistent .....bine ca sunt la munca si plec pe la 5 ...asa ca nu am ce rontai ....sper sa ma tina pana diseara macar .....
Buna Nico si LA MULTI ANI!Te-ai apucat serios si tu .Ar fi bine daca nu am mai face asa abateri la fiecare sarbatoare sau petrecere ca zapacim corpul saracul ,la mine s-a simtit un dezechilibru asa ca de acum am grija mare de el

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Ce bine suna Felygratarel cu legume,si dovleac copt,sa sti ca si eu fac sambata gratarel de pui cu legume si poate cumpar azi dovleac si deseara pap si eu, mai imi amagesc foamea
Buna Aly.Mi-ati facut pofta de dovleac ,eu nu gasesc pe nicaieri,o sun pe mama la tara sa vad daca are
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]