View Single Post
  #10451 (permalink)  
Vechi 23 ian 2013, 12:08:11
Prapadeala's Avatar
Prapadeala Prapadeala este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 20 sep 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Date: 162cm, 57kg
Mesaje: 6.246
Aprecieri acordate: 724
Am fost apreciat(a) de 2.463 ori in 1.495 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de simonet Vezi mesajul
Neata dragelor!!

Cristina, nasol cu maselele astea. Totusi cu paracetamol nu iti trece durerea, sau macar nu o mai amelioreaza?

Eu aseara am avut niste dureri de burta ..... cumplite .... astazi o s ail sun pe gineco, chiar daca dupa amaiaza ma duc la cabinet la sotia lui. M-am speriat aseara ff tare.
Sotul meu se simtea rau si avea temperatura de 36 de grade, mica fata de cum o are de obicei, numai raisa era in plina forta, pe la 10 si ceva tot canta lalala-lalala ... ma bufnea si rasul si plansul, nu mai puteam ...

Va doresc o zi buna, fara probleme.
Offf Simo ....cum sunt durerile astea? Sunt ca alea de ciclu? Eu mai simt diverse intepaturi din cand in cand. Tu ziceai ca ai experimentat durerile si sarcina trecuta? Nu ar fi mai bine sa stai acasa in concediu medical?

Sanatate multa si sotului tau si asteptam vesti de la tine despre cum te mai simti
Prapadeala, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1898 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1381 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat