View Single Post
  #10593 (permalink)  
Vechi 21 iun 2012, 19:19:34
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de nikole89 Vezi mesajul
of fata draga cum vin te gasesc cu cate ceva! te intrebam ce mai faci imi pare rau ca surioara ta nu te intelege dar o sai treaca probabil e frustrata ca tu stai cu iubi si ea nun nu mai da atata atentie o sai treaca te pup
Citat:
Anterior postat de Polux Vezi mesajul
Oooo, ce dragut, ai gatit pentru socrela!

Apreciaza?

Sper sa te impaci cu sora ta, sa stii ca e inevitabil sa nu apara discutii de astea. Ci siguranta a exagerat, iar tu te-ai consumat prea tare...

Oricum, pentru un cuplu cel mai bine e sa stea singur!

Pup si tura usoara la serviciu!
Citat:
Anterior postat de Creatsa Vezi mesajul
Buna scumpa mea !
Ce frumos ca ai gatit pentru soacra
Si eu ii fac tot timpul bunatati cand merg la ea sau vine la noi
M-a amuzat ce ai scris
Te pup fata frumoasa !
Sa ne povestesti cum a fost
Citat:
Anterior postat de Twisty Vezi mesajul
Crema de zahar ars? E buna?Sanatoasa nu cred ca este cu atat mai putin dietetica, da nah e buna de indulcit ,,poama acra" .


Dragele mele, eu am ajuns la serviciu.Ultima tura de noapte
Socrela a apreciat. Am stat de vorba mult si mi-a spus motivele pentru care s-a purtat asa pana acum. A fost la control si i s-a depistat un fibrom sau cum se numeste, un fel de afectiune benigna, avea un nodul la san de mai mult timp. Urmeaza sa se opereze si sa faca citostatice...Era doborata.Mi-a parut rau de ea. Mi-a spus sa imi cer scuze din partea ei parintilor mei pentru cum s-a purtat dar problema ei de sanatate a stresat-o mult si era rusinata sa vina la noi sa ile spuna parintilor ca deocamdata nu ne poate ajuta cu nimic din cauza ca trebuie sa faca tratamentul ala.....A stat putin la noi, dar macar am vazut-o sincera si deschisa. S-a bucurat ca avem un locsor al nostru, i-a fost drag sa ne viziteze

Crema mea de zahar ars a iesit delicioasa!Si sa stiti ca are pana n 150 de calorii. Nu e sanatoasa, stiu, dar am mancat un triunghi mic mic + o inghetata Am sarit peste cinaAcum merg sa modific meniul.

Buey, e o caldura infernala!Si maine cod portoclaiu de caldura!Uof....
Cu sorela nu am mai vb de ieri, nu da niciun semn si nici eu nu o s-o caut. Mai e nevoie de timp.
Va pup!Sa aveti o seara placuta!
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]