Subiect: Jurnal Andra71
View Single Post
  #106 (permalink)  
Vechi 08 dec 2010, 19:49:48
Tinky's Avatar
Tinky Tinky este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 04 nov 2010
Locaţie: Piacenza, Italia
Vârsta: 38
Dieta: Dukan - croaziera
Date: 170cm, 63.8kg
Mesaje: 1.402
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal Andra71

Buna Andra! Scuze pentru intarziere in a-ti da un raspuns... dar am fost ocupata pe aici cu musafiri. E destul de delicata situatia si nu as vrea sa fiu in papucii tai ca nu stiu sincer cum as proceda.... Intr-adevar e foarte aiurea daca ea apeleaza la tine doar cand are nevoie de bani... Sincer eu am incercat sa iti prezint situatia, din punctul de vedere al unei tinere...al meu mai exact. Eu nu sunt mama, inca nu stiu ce inseamna asta, as fi impretinenta daca as avea pretentia sa imi asculti mie sfaturile. La urma urmei tu stii mai bine decat oricine care e situatia, tu iti cunosti mai bine fiica... Tot ce iti doresc e sa se rezolve lucrurile, la urma urmei important e ca ea sa fie sanatoasa si sa aiba un viitor frumos. E pacat ca trebuie sa treaca prin asa ceva la o varsta atat de frageda, oricat de precoce ar fi tinerii in ziua de azi... Sper din tot sufletul sa reusiti sa rezolvati problemele si ca ea sa se trezeasca la realitate, sa vada cine ii vrea binele cu adevarat si sa isi aduca aminte visele pe care le avea si planurile de viitor... si sper ca asta sa fie cat mai curand! Ma intristeaza tare povestea ta, am lacrimi in ochi... oricand te pot ajuta cu ceva, cu o vorba buna, sa stii ca sunt aici! Te pup