Subiect: Jurnal Onycka
View Single Post
  #106 (permalink)  
Vechi 11 sep 2011, 21:54:28
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: Jurnal Onycka

Citat:
Anterior postat de Pumpkin Vezi mesajul


La noi e bataie mare pe locurile din camin si toata lumea invata in sesiune. Nu sunt decat 10 locuri pe an asa ca.. nu prea aveam de ales. Distractie? sa stii ca la noi nu a fost cine stie ce. Doar la inceput vreo 3 party-uri si gata
Multi inainte si voua Ce imi place cand vad cupluri care inca se mai iubesc si dupa atata timp
Multumim
Eh,la noi sunt multe locuri in camine,dar chiar si asa e bataie mare si la fel de mare nedreptate cand e vorba de intrat in camine renovate/nerenovate in functie de medie sau de an.Desi mai statusem in camin in anii precedenti,am avut medie buna si aveam si intaietate pentru ca eram in an mai mare,in anul 3 nu am mai picat in acelasi camin ca in anul 1 si in anul 2(in anul 2 in alt camin am picat dar cu chiu cu vai m-am mutat) ci intr-un camin vai de el,cu bai comune si conditii destul de precare.Nu cautam lux,normal,dar conditii decente da
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]