View Single Post
  #10623 (permalink)  
Vechi 15 mar 2013, 09:58:07
lacra81's Avatar
lacra81 lacra81 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2010
Locaţie: ....., Romania
Date: 162cm
Mesaje: 8.719
Aprecieri acordate: 6.205
Am fost apreciat(a) de 4.486 ori in 1.918 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de manumanuela Vezi mesajul
Avem casuta plina de Andreiuti si AndreiuteAl meu e Andrei Lucian
facem party de Sf Andrei si impartim cheltuielile
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
... buna dimineata...a luat Steaua bataie ...asta e...felicitari baieti pt.tot ce ati facut pana aici...

imediat merg sa trec cm pierduti...am uitat sa ma urc pe cantar...dimineata...mi-am amintit dupa ce ma imbracasem si trecusem prin bucatarie...

Ella,deci ametelile erau si de la sarcina?... multumim pt.jazz si maichal...

... la pranz merg la o inmormantare,a murit o fosta colega de la bcr,unde a lucrat fata,avea peste 50 de ani,in ianuarie i-au descoperit ca are cancer...au urmat 2 operati dar in zadar...de dimineata m-au anuntat ca a murit si sora la fata ce mai dormea cu mine,37 de ani,3 copii ,cel mai mic 5 ani...sa ne fereasca bunul Dumnezeu de rele si boli....si sa ne ierte pacatele ca eu una am multe si in fiecare zi cred ca fac catea,fara voie...
Dumnezeu sa le ierte si sa aiba grija de sufletele lor...!

... de dimineata cand am privit pe geam totul era alb..e frig si e un vant de te seaca pana la oase...
Doamne fereste de rele pe toata lumea!
dimi cand am deschis tv era Mica ..de aceeasi varsta cu mineam ziua
Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
.. am scris frumos cm si ordonat si cand s-au salvat au aparut cum ii vedeti..de ce?
tb facut un tabel ..important e ca ai scapat de ei
__________________
jurnal
Greutatea este incorecta. lacra81, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui lacra81:
angela av (15 mar 2013), david (15 mar 2013), manumanuela (15 mar 2013), VentoFreddo (15 mar 2013)