Subiect: Jurnal Aiurea
View Single Post
  #107 (permalink)  
Vechi 19 ian 2010, 23:56:09
loredanalore's Avatar
loredanalore loredanalore este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 15 nov 2009
Locaţie: buzau, castel di sangro, italia, Romania
Vârsta: 35
Dieta: 1000-1200kcal
Date: 161cm, 58.4kg
Mesaje: 65
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Aiurea

Citat:
Anterior postat de Aiurea Vezi mesajul
Anqutz de la an la an lasa tot mai multi studenti din ani terminali cu cate o restanta sau doua pentru ca in functie de anul din care e, costa pana la 5 milioane s-o dai + ca pierzi inca un an batand la usile lor si mai cer o spaga-doua... Nu stiu ce-i cu ei, asa e la mine la Management, eu de exemplu trebuie sa dau 50 de lei la fiecare intalnire cu profesorul indrumator pt licenta, oricum nu ma "indruma" deloc, doar o sa-si puna semnatura la sfarsit... Pe de alta parte frate-miu e tot la Univ. Transilvania dar la Informatica, unde profii sunt super ok, se pare ca numai astia de la Management (si de la Drept din cate am inteles) sunt asa cu capu`... Nu-mi mai bat capul cu ei
Buna! am vazut ca esti la transilvania.si eu trebuie sa dau licenta anul asta tot la transilvania la litere, insa eu sunt la distanta(ID).vroiam sa te intreb de ce trebuie sa platesti fiecare intalnire cu prof indrumator? e obligatoriu? eu inca nu m-am intalnit cu el , am vb doar pe mail, fiindca nu sunt in tara.dar nu mi-ar placea deloc sa ii platesc de fiekre data cand ma intalnesc cu el!si cand ma gandesc ca trebuie sa le dau 24 milioane! offffffff
loredanalore, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1728 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1211 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 437 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]