View Single Post
  #1077 (permalink)  
Vechi 08 ian 2011, 19:07:53
voi slabi si eu's Avatar
voi slabi si eu voi slabi si eu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 08 ian 2011
Locaţie: Cluj- Napoca, Romania
Vârsta: 26
Date: 163cm, 59kg
Mesaje: 24
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile vreau sa slabesc

salut.....sunt noua pe acest forum
ma numesc maria, am 13 ani, 163 de cm si 56 de kg.....
as dori sa slabesc intre 4 si 6 kg
am incercat mai multe exercitii pentru slabit dar nu au functionat
as dori sa ma ajutati cu niste exercitii pentru slabit la maini,picioare[coapse,pulpe,etc...], abdomen, burta si mai ales la solduri
stiu ca cer prea mult dar in exercitiile de pe google pe care le gasesc nu ma pot baza deoarece nu sunt sigura ca sunt exercitii care mi.ar putea folosi mie
ca sa slabesc stiu ca trebuie sa nu mai mananc paine, sa beau multa apa, sa nu mananc dulciuri si grasimi si sa nu mananc dupa ora 6...dar am nevoie si de niste exercitii deoarece doresc sa slabesc in maxim 2 luni....
stiu ca este destul de greu dar avand in vedere ca in aceasta vara am slabit 2 kg intr.o saptamana si am slabit 3 kg in 3 zile [din pacate am putine urme pe solduri deoarece am slabit prea repede] cred ca ma voi descurca....si am vointa si nu ma las batuta asa usor de putina grasime de pe corp
va rog foarte mult sa ma ajutati si va multumesc anticipat
un an nou fericit si o zi buna in continuare
voi slabi si eu, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1584 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1067 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]