View Single Post
  #1079 (permalink)  
Vechi 20 aug 2013, 13:47:40
marry10's Avatar
marry10 marry10 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 05 aug 2011
Locaţie: Focsani, Romania
Dieta: South Beach
Date: 164cm, 55kg
Mesaje: 185
Aprecieri acordate: 31
Am fost apreciat(a) de 45 ori in 40 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de WhiteAngel Vezi mesajul
daaa vad si eu ca nu mai apare mesajul probabil din cauza ca am pus linkul de fb ..

am mai zis ca nu sunt suparata ca vine maicamea .. ma inteleg bine cu ea .. sunt foarte emotionata ca o sa o revad dupa mult timp si deaia nu pot sa mananc deja am ajuns la 52 de kg ! dar oricum daca vine o sa ma oblige sa mananc mai mult

si ce planuri aveti azi? eu am fost la sala si acum ma voi duce sa imi caut rochita de club si sa`mi cumpar si vopsea de par .. am mai fost sa`mi ac si buletinul dar e nebunie trebuie sa stai cu orele si nici asa nu apuci .. astept sa vina maicamea sa vedem cum facem

marry, incearca sa ma cauti pe fb: Angel Roby .. desi cred ca sunt destule mai incearca si cu WhiteAngel
Imi pare bine ca va intelegeti bine. Avetia cum ocazia sa petreceti timp impreuna.
Deci.. Arati supeeeerrr binee! Am vazut poza de la mare ! Buna buna!

Ce nuanta vrei sa te vopsesti? Si eu trebuie sa-mi cumpar ceva de imbracat .. vreau sa ma duc in club sambata. Cum vrei sa fie rochita?

Planuri.. o sa lenevesc toata ziua.. Poate ies cu rolele pe seara. In rest.. nimic.. poate un film bun.
marry10, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2201 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1684 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat