View Single Post
  #10795 (permalink)  
Vechi 05 iul 2012, 10:10:10
Polux's Avatar
Polux Polux este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 17 oct 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Personalizata
Date: 169cm, 54.5kg
Mesaje: 2.430
Aprecieri acordate: 666
Am fost apreciat(a) de 793 ori in 569 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Buna dimineata voua, somn usor mie Si la trezire sa inceapa " weekend-ul" meu
Ah, ce bine e libera, dupa 4 zile zapacite la munca.
Va doresc o zi minunata, fete frumoase si dragi sufletului meu!
Nu promit ca intru azi, o sa dorm, o sa bucataresc si o sa fac curatenie cu iubi, o sa ma plimb, o sa lenevesc la o terasa si apoi o sa vad un film cu al meu puiucNu stiu cat va interesa, dar uite asa ma apuca tot timpul sa va spun fiecare oas ce urmeaza sa fie facut

Va pup, va pup!Si ne auzim, cel mai sigur, poimaine, de la serviciu

Neata Diana!

Ce bine ca te-ai odihnit! Si si mai bine ca aveti 2 zile libere doar pentru voi, sa va bucurati de ele!

Si eu am mancat ieri vreo 2 maini mari de alune, plus un picut de vin si bericica!
Am avut o mica scuza ca a fost ziua mea. Plus ca nu m-am atins de inghetata, saratele, fursecuri Mai am de sarbatorit si ziua sambata sau duminica acasa si sper sa fiu la fel de cuminte, daca nu se poate si mai cuminte de atat.

Pupici!
Polux, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1927 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1410 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]