Subiect: 9 months to go!
View Single Post
  #1085 (permalink)  
Vechi 06 aug 2012, 10:23:27
Laura's Avatar
Laura Laura este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 aug 2009
Locaţie: Cluj, Romania
Vârsta: 37
Dieta: 1700 calorii
Date: 168cm, 59.9kg
Mesaje: 3.843
Aprecieri acordate: 2.890
Am fost apreciat(a) de 1.927 ori in 960 mesaje
Implicit Re: 9 months to go!

Stefania cred si eu ca nu vrei sa-ti lasi ingerasul cu altcineva, si eu ma gandesc, ca e asa de mic, si nu o sa indraznesc sa il las, pentru ca oricum nu o sa fiu linistita....Intradevar sunt medici si medici, si eu cand am fost operata la plamani cand eram mai mica, m-au operat 3 medici, pentru ca a fost o operatie tare grea, si pe unul din medici il adoram, venea la mine la pat, imi spunea povesti, glumea, era tare simptic, insa de ceilalti doi eram speriata, traumatizata....cand ii vedeam imi venea sa plang..........A venit dupa operatie unul din cei doi "rai" sa-mi scoata atele, si nu l-am lasat...i-am zis ca mie mi le scoate doctorul "meu".........
Iulia, vorba ta, numai azi nu e maine, las ca pana la urma poate iti face vreo surpriza , .... daca prin "metode" traditionale nu merge, atunci lasa sa-si faca medicii treaba
Costina eu inca nu stiu cum sunt contractiile.....si in perioada asta imi merge tare bine, nu sunt stresata, dorm bine, am pofta de mancare buna, ....cateodata uit ca am burta.....de obicei ma intorc greu in pat, dar azi am dormit iar mult, pana pe la 10, si cand sa ma dau jos din pat, ma simteam asa de bine, de ma uitam ca oare mai e burta la locul ei.....singurul inconvenient e caldura, tare mi-e cald, desi in casa nu sunt mai mult de 26 de grade, transpir intruna. Maine merg si eu la control....abia apuc sa o vad
__________________
Gardianul de care am nevoie - jurnalul meu.

Răspuns cu citat