View Single Post
  #11 (permalink)  
Vechi 27 mar 2011, 16:02:37
Ana teslariu's Avatar
Ana teslariu Ana teslariu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 06 mar 2011
Locaţie: vaslui, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incerc sa mananc sanatos si sa slabesc
Date: 161cm, 75.5kg
Mesaje: 76
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Ana T o mamica, in devenire slabuta

Buna Alexandra! Multumesc pentru sfaturi.Ai dreptate, stiu si eu ca asa este bine doar ca nu reusesc sa imi fac acest program avand in vedere ca intr-o zi am curs la 12 alte doua zile stau acasa iar am cursuri pana pe la 14 apoi iar o zi pe la scoala si apoi weekend.Plus bebita de care tre sa am grija si nu mai zic ca tre sa mai scriu si la licenta pluuus toate treburile din casa.Fetitei ii gatesc separat deci pierd timp dublu doar pe facut papa(pentru noi si pentru fata).Nu mai zic ca pieptul de pui cu salata sare din schema in post.Si in post toate produsele sunt mai scumpe iar eu cu banii stau destul de prost in ultima perioada, nici bani sa-mi iau faina SM nu am si fac niste rateuri din faina integrala cu tarate de tii greata cand o vezi.Nu mai zic ca stau si la capatul orasului la kilometri de prima piata agro alimentara. M-am pucat de sport cel mai simplu si mai bun de acomodare mi se pare start walking si apoi voi continua cu turbo jam cred.Apa beau si am baut tot timpul poate si mai mult de 2 litri pe zi si cu scaunul stau foarte bine am unul dimineata si seara iar, niciodata nu am avut probleme la acest capitol.Dar tot m-am ingrasatAsta e. Iti multumesc mult si te mai astept! Mult succces slabutelor.