View Single Post
  #1103 (permalink)  
Vechi 10 sep 2010, 11:56:11
RaluRalu's Avatar
RaluRalu RaluRalu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 14 iun 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 44
Date: 164cm, 61.3kg
Mesaje: 3.563
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Jurnal nicoleta 100

Citat:
Anterior postat de nicoleta100 Vezi mesajul
Salutare!
Oricand este binevenit un ceiut ,in orice moment al zilei,mai ales ca la noi este frig! brrrr!!
Inca nu stiu la ce ora merg la medic,am sunat doctorita dar nu avea programarile la ea,dar oricum merg azi ,chiar de ar fi sa merg cu forta!Revin cu vesti !!!
Azi am tot o zi conforma in plan ,trebuie sa ma tin de treaba daca vreau sa vad rezultate,nu?
Da ,azi e ziua tatalui meu,multumesc de urari!!!
Si pt Robert :LA MULTI ANI, MULTA SANATATE ,FERICIRE SI NOROC
Cred ca mai era ziua cuiva din casuta ,nu? Stiu ca ziceai ca notezi in carnetel? Oare a cui era?
pup
Merg fuguta sa ma apuc de sport ca a adormit BEBE!!!
Inca o data LA MULTI ANI! tatalui tau, multa sanatate, fericire si iubire Eh, crezi ca am notat?! Motiv pentru care nici nu mai eram foarte sigura daca e vorba de tatal tau sau socru ( ziua mamei tale stiu ca a fost cu ceva timp in urma, cand inca ne conversam in casuta Rina's 90)... Asa ca nu mai stiu a cui zi mai era astazi! Poate imi amintesc totusi si te anunt... Multumesc in numele lui Robert! Si tie tot binele din lume!
Astept vesti bune de la tine legate de bebelul scump!
Spor la sport, scumpa!
RaluRalu, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
RaluRalu, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2060 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1543 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1027 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]