View Single Post
  #11099 (permalink)  
Vechi 23 feb 2013, 18:46:11
lisha's Avatar
lisha lisha este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 17 nov 2011
Locaţie: alba, Romania
Date: 160cm, 69kg
Mesaje: 365
Aprecieri acordate: 15
Am fost apreciat(a) de 221 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

costina nu imi aduce aminte de slabit ca imi vine sa o i-au la sanatoasa...sub 66 nu pot scadea nicicum
nu mananc gras, dulce, fainoase.....portocale si mere la greu dar fara asa ceva eu nu pot trai....daca as face putin sport.....mi-e teama sa ma apuc ca iar ma i-au durerile la spate....ma doare si acum dar nu atat de tare ca inainte
vreau sa merg la aşergat dar la ora 10 cand ajunge al meu acasa mi frica sa ies....

Andra...eu la 23 de ani am avut fetita....maine face un an
Mama ta are dreptate daca tot astepti nu mai faci niciodata bebe
Daca stau sa ma gandesc nu faceam bebe curand daca ma uitam la nejunsuri....stau in chirie, imi fac si casa...avem cheltuieli imense... o gramada de probleme
De cand o avem pe Noemi parca asa spor avem si la strns la bani....nu stiu care-i secrretul.....poate stam mai mult pe acasa si nu mai cheltuim atata pe iesiri

Eu dupa mine m-as casatori mai intai, apoi bebe...sunt eu mai fixista

Imi plac mamele tinere sau daca nu sunt tinere sa fie cel putin in mintea copiilor sa ii inteleaga....asta conteaza


Doruta noi vom sarbatori in familie....ieri a facut fratele meu 21 de ani....maine Noemi face un an....deci va fi in familie....sper sa imi reuseasca tortul....ca de cand am nascut nu prea am ai facut bunatati mi-am pierut indemanarea
lisha, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1628 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1111 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui lisha:
andra_aly (23 feb 2013), Diana D (23 feb 2013)