View Single Post
  #11257 (permalink)  
Vechi 27 feb 2013, 00:38:57
costina89's Avatar
costina89 costina89 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2011
Locaţie: ....., Romania
Vârsta: 34
Date: 164cm, 99.3kg
Mesaje: 2.646
Aprecieri acordate: 1.424
Am fost apreciat(a) de 1.602 ori in 1.090 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de jessik Vezi mesajul
bebelusul mai doarme, nu mi se pare ff greu, dar alte mamici cu mai multi copii ce fac..?
intra in depresie ca mine ,pe bune jess e destul e greu,eu ma uit la mine,fac curat in camera fetelor si pana termin si camera noastra camera lor e la loc,nu am ce sa le fac sunt mici inca si n u pricep mare lucru,va zic sincer ca daca mi-as fi permis am fi chemat pe cineva macar o data pe sapt sa ma ajute la curatenie casa si curte,nu le dovedesc niciodata pe amandoua.

Eu am fost ieri la eco generala,cica toate sunt ok,sunt cam nemultumita de modul cum mi-a facut-o,initial trebuia sa au doar 80 lei iar la casa am platit 140 lei,80eco si 60 consultul....10 cuvinte m-au costat 60lei,imi venea sa plang cand mi-a sp cat am de plata.,a fost cam japca,pai eu ma duc doar pt eco si ma trezesc ca platesc si consult pe care nu l-a cerut,daca nu aveam bani nici nu stiu ce faceam,si in acelasi timp ma gandesc ca proasta am mai fost daca nu ii daeam ce putea sa imi faca.Asta e,m-a coscarit de bani,nu ma mai duc aici pt nimic in lume,mi-a ajuns.
Răspuns cu citat