View Single Post
  #113 (permalink)  
Vechi 29 ian 2011, 20:36:38
mihalcea maria's Avatar
mihalcea maria mihalcea maria este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 28 iul 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 51
Dieta: calculat calorii
Date: 165cm, 94kg
Mesaje: 123
Aprecieri acordate: 5
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 6 mesaje
Implicit re: Jurnal mihalcea maria

Draga jurnalule . Iata-ma am inviat.. Le salut pe toate slabutele si fiindca am lipsit atat de mult le urez si eu un an nou mai bun decat cel care a trecut, multa sanatate si mult succes la cat mai multe chilograme pierdute. Imi cer scuze ca scriu atat de tarziu dar am avut mari probleme. Am crezut ca anul acesta o sa fie mai bine, ca o sa dau uitari prin toate cate am trecut anul trecut si chiar eram pregatita sa incep acest an cu un optimism rar intalnit. Dar chiar din prima zi a anului au inceput problemele. Mai intai am avut probleme cu sotul (de sanatate ) l-a tras curentul si i s-a infectat maseaua, a avut niste dureri ingrozitoare si a mancat cu paiul aproape o saptamana, iar apoi baiatul a facut o viroza atat de urata ca am fost nevoiti sa chemam salvarea. Si uite asa mi s-a dus tot optimismul. Despre mine ce sa spun: ca am suferit pentru amandoi cand ii vedeam in halulul in care erau, dar sunt bine sanatoasa ,multumesc bunului Dumnezeu, de sarbatori nu m-am ingrasat mult, doar vreo 2 kg. dar daca am fost stresata(si cand sunt stresata eu ma ingras, si nu stiu de ce) cu problemele celor din jur nu am reusit sa le dau jos nici acum,dar bine ca nu m-am ingrasat mai rau.
Inca o data mii de scuze ca v-am scis atat de tarziu.
Va pup dulce slabutelor si sa aveti un an fericit .