Subiect: Jurnal Mihai
View Single Post
  #113 (permalink)  
Vechi 13 apr 2011, 20:22:11
miha lauriciu's Avatar
miha lauriciu miha lauriciu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 08 ian 2011
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 54
Dieta: Atkins
Date: 168cm, 84.1kg
Mesaje: 1.190
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mihai

Citat:
Anterior postat de Dio Vezi mesajul
Nu este nici o problema, oricum nu e nici o activitate aici si nici un platesc impozit pe numarul de pagini scrise

Eu in locul tau l-as scoate pe el total din ecuatie complet si as lua o decizie pentru mine si strict pentru mine. Adica mai exact: Ce vrei tu de la tine si ce iti doresti sa se intample mai departe. Vrei o relatie cu el? Spune-i ce iti doresti, dar daca mai dispare o data sau se poarta ca un bou, dispare de tot. Vrei o relatie casual, sex & fun, delimiteaz-o ca atare si tu cauta altceva in timpul asta. Vrei liniste si nimic altceva cateva luni, gaseste puterea sa i-o spui.

Conteaza ce vrei tu si atat, nu conteaza ce vrei tu raportat la ce vrea el. Cel putin nu in situatia asta.


Edit: ti-am vazut pozele, esti foarte draguta. Iesi in lume si gandeste-te la ce vrei tu, la ce iti place tie. Nu sta dupa un oarecare tembel care se joaca cu inocenta ta.
Consens total
Desi m-ai criticat ca nu iti palce ca generalizez aprorpos de site-urile pe care socializeaza barbatii, si nu ma refere la fb, ci la altele, nici daca erai in mintea mea nu scriai asa
Răspuns cu citat