View Single Post
  #113 (permalink)  
Vechi 23 iul 2011, 22:58:41
BornCrank's Avatar
BornCrank BornCrank este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 15 mai 2011
Locaţie: ..., Romania
Date:
Mesaje: 1.726
Aprecieri acordate: 14
Am fost apreciat(a) de 45 ori in 33 mesaje
Implicit Re: Grupul Sexy Bikini - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Macar pe aici sa ma bag daca la mine in grup sunt cam singuricaDa,am inteles pentru ce le trece in calculatorNici eu nu mai trec activitati casnice,bucatarit,urcat scari,spalat vase,pentru ca oricum le fac zilnic,intra in atributiile de zi cu zi si mi se par irelevante.Dar daca vorbesc despre cardio adevarat,daaa!Ala intra la mine in meniu
Mey dar vad ca si tu esti un pic racita.Ce se intampla?V-au piscat tantarii?Stiti de west nile da?Take care!
Pai te asteptam pe aici daca vrei, asa ne sustinem. Si la mine la fel, dar e bun calculatorul si pt activ casnice, asa vezi aprox cate calorii ai consumat.
Nu, nu-s racita. Am fost, doar ce mi-a trecut, nu mai vreau. Am circulatia proasta, daca e putin vant si rece, imediat simt, ochii la fel, intr-un cuvant=sensibila.


Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Am mai slabit da,sper sa mearga si de aici incolo.Cred ca s-a cam obisnuit organismul cu hipocalorica si merge greu.Dar mai bine mai greu si sigurMai am de muncaaaaNu doar pana la 65
Felicitari! Cu vointa si rabdare ajungi unde vrei.

Citat:
Anterior postat de supergirl18 Vezi mesajul
Buna Alina ma bucur ca esti pe aici in seara asta Ei uite exact asta patesc eu cu dulciurile daca iau o gurita din ceva nu mai pot sa ma opresc parca intru in sevraj si asa ce ma enerveaza..parca mi-ar lua mintile o bucatica de ceva bun..asadar eu am solutia..nu gust daca nu gust tot raman eu cu o pofta,da macar nu fac burta...si eu ma balonez de la multe chestii trebuie sa fim foarte atente la combinatiile alimentelor..Uite cat am tinut Dukan curat numai proteine am avut un abdomen f plat..cum am bagat fructe ..legume...fac si balonasu
Cu jobu...Fac acelasi lucru pe care l-am mai facut timp de 3 ani..sunt dispecer monitorizare si interventie...doar ca din martie am intrat in somaj pt ca s-au facut restructurari unde lucram,iar acum m-am angajat la o alta firma muuult mai misto.chiar sunt f.multumita de toate conditiile...
Alina nici nu mai zi ca ti pare rau dupa saptamana asta ...ca ai gresit dpdv alimentar asta e..mai avem atata timp pana la final...cel mai rau e sa traiesti cu regrete...incearca sa te bucuri de fiecare zi ..eu una am o mareee problema cu trecerea timpului...ma ingrozeste trecerea lui,drept pt care incerc sa ma bucur si de cele mai banale lucruri pe care le fac...cred ca e cel mai valoros lucru pe care il putem face.
Eu zic asa ..decat sa facem din cura de slabire o corvoada..mai bine o luam ca pe ceva normal ..natural..pana la urma toate gagicutele care arata demential fac sacrificii f mari pt a arata asa,iar cele care inca nu fac se vor ingrasa si ele la un moment dat

Si eu ma bucur ca esti tu aici! Imi pari o tipa tare calma (mi-am dat seama dupa ce am vazut pozele). Mai parca am fi surori , si eu prefer sa nu gust ca nu mai tin cont, fac prostia sa zic...ei si ..am luat unul ce mai conteaza inca unul. Ioana, dupa ce termini Dukan trebuie sa ai grija cum introduci alimentele, nu ai niste etape/faze? De-aia faci burtica, ca le introduci pe toate, azi proteine, maine carbo-fructe. La Sb e la fel, dupa prima faza se introduc treptat carbo buni. Ma bucur tare mult ca ti-ai gasit de munca si ca-ti plac conditiile. Cand incepi? Sper ca nu ma abandonezi aici. Marina asa ne-a abandonat, daca ma abandonezi si tu, aia sunt.
citez: ¨¨iar cele care inca nu fac se vor ingrasa si ele la un moment dat¨¨
adica eu?


Citat:
Anterior postat de supergirl18 Vezi mesajul
OMG cum sa aruncam cu rosii si oua...eu una nu am asa ceva...Alina tine SB ..cred ca e mai dotata ..Oricum nu e cazu Bafta si tie
Hahah. Macar la asta sa fiu si eu dotata.

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
ia sa m ainteresez si eu de SB...cum e,ce presupunepoate ma corupe pentru ultimele 4-5 kg
Se slabeste frumos cu SB, eu am tinut 11 zile in iunie slabisem 2.5kg si -1cm talie(poate slabeam mai mult daca mancam mai putin), dar le-am recuperat din prostie. E f buna pt talie, un stil de viata sanatos, dar daca esti cu fructele, trebuie sa-ti iei gandul de la ele timp de 2 saptamani.
BornCrank, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. BornCrank, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat