View Single Post
  #1158 (permalink)  
Vechi 07 iun 2010, 11:14:05
diamant2013's Avatar
diamant2013 diamant2013 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 19 ian 2010
Locaţie: Botosani, Romania
Vârsta: 50
Dieta: Monti personalizata
Date: 173cm, 67kg
Mesaje: 855
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea III

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Esti draguta,nu renunt complet ,acum m-am aprovizionat cu detoate ,am invatat multe lucruri bune din ea ,oricum de-acum inainte voi manca mai sanatos ,dar ca la carte nu o pot tine ,n-are rost sa ma mint si sa va mint.
E ok. Si chiar sunt curioasa sa vad ce rezultate vei avea daca n-o sa te mai stresezi cu greutatea. Si eu mi-am propus sa respect principiile in masura in care este posibil pt.mine. Si chiar vreau sa vad ce rezultate voi avea.
Bineinteles ca eu le incurajez pe fete sa tina ca la carte sa nu se ia dupa noi. Cine poate, este chiar mai bine pt.ea. da nici nu are rost sa ne invinovatim mereu ca afecteaza respectul de sine.
__________________
Succesul este dat de capacitatea de A CONTINUA atunci cand ceilalti ABANDONEAZA!
diamant2013, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1613 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1096 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1097 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]