View Single Post
  #116 (permalink)  
Vechi 20 dec 2014, 09:16:20
costina89's Avatar
costina89 costina89 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2011
Locaţie: ....., Romania
Vârsta: 34
Date: 164cm, 99.3kg
Mesaje: 2.646
Aprecieri acordate: 1.424
Am fost apreciat(a) de 1.602 ori in 1.090 mesaje
Implicit Re: jurnal de fluturas

Buna dimineata
Citat:
Anterior postat de butterfly30 Vezi mesajul
lore, tusea asta persistenta nu e contagioasa, e ori astmatica ori mai degraba cardiaca. sper sa nu am dreptate, dar sa se caute de cardiopatii obstructive.
Fluturas mi-ai dat o informatie tare buna,asmatica sau cardiaca...habar nu aveam de asta....soacra mea la fel tuseste de zici ca acum isi da duhul,ii ies ochii la ca melc....ea spune ca e de la praf,ba ca de la tigari,dar nu mai fumeaza de 2 ani....cand o apuca tusea e groaznic....chiar o sa ii zic sa se caute la cardiopatii obstructive.

Citat:
Anterior postat de butterfly30 Vezi mesajul
miha, e sunca, nu apa. am citit acu pe ceaiul de anason ca e recomandat in anorexie, creste pofta de mancare..
nici asta nu stiam....acum inteleg de ce aveam o foame continua cand o alaptam pe Anisi ,o sa ii dau sotului sa bea cn stie poate mai pune si el 5 kg pe el

Citat:
Anterior postat de butterfly30 Vezi mesajul
lore, am gasit aseara pe youtube un filmulet de 10ore cu o cascada, l-a linistit pe asta mic si a dormit mai bine decat de obicei. acum i-am pus altul
https://www.youtube.com/watch?v=lasWefVUCsI
incearca si tu vezi daca merge
ha ha....la asta nu m-am gandit cat am avut copii bebelusi,foarte tare chestia mai ales daca se linistesc
Citat:
Anterior postat de LOREDANA99 Vezi mesajul
Merci, Fluturas!
Si al meu maraie, mai mult ziua.
Si eu am o sunca pe abdomen, nu ma mai suport .
Unde ai tu Lore scunca?pe abdomen? hai mai fi serioasa...si tu si fluturas aratati de parca nici nu ati fi nascut,sunteti niste mamici super sexy.
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui costina89:
butterfly30 (20 dec 2014), corinnef (21 dec 2014), LOREDANA99 (20 dec 2014)